image-2028

Rodzaje zabudowy

Zastanawiasz się jaki dom będzie najlepszy dla Twojej rodziny? Przybliżymy Ci informacje na temat osiedli tworzonych przez PURE. Projektując lokale zawsze kierujemy się Waszym komfortem i poczuciem bezpieczeństwa.

image-1457

Zabudowa bliźniacza

Jednym z rodzajów zabudowy wykorzystywanym przez nas przy budowie osiedli PURE są bliźniaki dwulokalowe, zwane czworakami.

To idealne rozwiązanie dla osób szukających czegoś pomiędzy mieszkaniem w bloku a domkiem wolnostojącym. Dzięki osobnemu wejściu, dwóm kondygnacjom lokalu oraz wydzielonemu ogródkowi zyskacie poczucie prywatności, jakie daje domek jednorodzinny. Bliskość sąsiadów na osiedlu zapewni Wam natomiast świadomość zwiększonego bezpieczeństwa i wspólnoty.

Sprawdź nasze osiedla w zabudowie bliźniaczej:

image-2104

Osiedle Architektów

ul. Architektów

od 879 000 zł
Dostępnych 15 / 68
Oddanie II kw. 2025
Od 119 m²
4 sypialnie

Osiedle Architektów to już 10. inwestycja w naszej historii.

Postawiliśmy na funkcjonalność i przemyślaną, skandynawską prostotę. Duże ogródki i bliskość punktów usługowych (szkoła, przedszkole, basen, kolejka miejska) zapewnią komfort i przestrzeń, której nie będzie się chciało opuszczać.

Przestronny strych, wysokie wnętrza (280cm) i garaż to tylko niektóre z atutów. Aha, no i jak zawsze masz do dyspozycji szeroki wachlarz opcji personalizacji.

Rodzaj zabudowy: bliźniacza

od 879 000 zł
Sprawdź dostępne
image-2029

Zabudowa szeregowa

Zabudowa składa się z kilku lokali połączonych ze sobą ścianami. W PURE dbamy, żeby budowane przez nas osiedla miały kameralny charakter. Wiemy, że wiele osób decydujących się na lokal w zabudowie szeregowej, szuka ciszy i spokoju, których nie daje życie w miejskim blokowisku.

Wybór lokalu w zabudowie szeregowej wiąże się ze zmniejszymi kosztami eksploatacji w porównianiu do domków wolnostojących. Połączenie lokali poprawia warunki termiczne, co przekłada się na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Tyczy się to w szczególności środkowych segmentów.

Sprawdź nasze osiedla w zabudowie szeregowej:

image-5464

Osiedle Imbirowa

ul. Imbirowa
Wyprzedane

od 859 000 zł
Dostępnych 0 / 67
Oddanie II kw. 2023
Od 129 m²
4 sypialnie

Imbirowa to nasza 9. inwestycja.

Postawiliśmy na funkcjonalność i przemyślaną, skandynawską prostotę. Duże ogródki i bliskość punktów usługowych (szkoła, przedszkole, basen, kolejka miejska) zapewnią komfort i przestrzeń, której nie będzie się chciało opuszczać.

Przestronny strych, wysokie wnętrza (280cm) i garaż to tylko niektóre z atutów. Aha, no i jak zawsze masz do dyspozycji szeroki wachlarz opcji personalizacji.

Rodzaj zabudowy: szeregowa

Dom bliźniak – Ożarów Mazowiecki

Bliźniak i segment to w ostatnich czasach jedne z najczęściej i najchętniej wybieranych przez inwestorów rodzajów domów. Decydują o tym niże koszty budowy i eksploatacji w porównaniu z domami wolnostojącymi, a także estetyka osiedla, w obrębie którego wszystkie budynki posiadają tę samą bryłę i system elewacji.

Bliźniak i segment to budynki mieszkalne jednorodzinne. Decyduje o tym niezależność przestrzeni od przestrzeni przylegającego do obiektu budynku bliźniaczego lub kolejnego segmentu. O niezależności bliźniaków i segmentów decydują osobne wejścia oraz brak części wspólnych w postaci wspólnej klatki schodowej, wspólnych instalacji, przyłączy lub szamba albo oczyszczalni ścieków.


Nowe bliźniaki na sprzedaż

W Ożarowie Mazowieckim oferujemy nowe bliźniaki na sprzedaż, a właściwie segmenty w zabudowie bliźniaczej – autorskiej formie zagospodarowania przestrzeni, dzięki której uzyskaliśmy dużą swobodę i niezależność poszczególnych segmentów, a zarazem ciekawy i niemonotonny układ na działce, na której powstaje nasze innowacyjne osiedle domów jednorodzinnych.

Nasze bliźniaki na sprzedaż charakteryzują się całkowitą niezależnością od sąsiadujących segmentów, a zarazem przestrzennością i ustawnością pomieszczeń. Dzięki temu decydując się na segment w zabudowie bliźniaczej nie musimy iść na kompromisy w zakresie powierzchni użytkowej oraz podziału przestrzeni na dzienną (wspólną) i prywatną (sypialnie).

To, co wyróżnia naszą inwestycję to nie tylko oryginalna i nietuzinkowa zabudowa. To przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy przyszłym mieszkańcom osiedla współpracując wyłącznie z doświadczonymi specjalistami i wykorzystując tylko najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Dzięki temu mamy pewność, że nasze bliźniaki są trwałe i bezpieczne, sposób ich wykończenia odpowiada nawet najbardziej wymagającym klientom.


Ożarów Mazowiecki – Twoje miejsce

Ożarów Mazowiecki to jedna z tych lokalizacji, o których możemy powiedzieć, że łączy zalety mieszkania w wielkim mieście z urokami życia na wsi. Miasto znajduje się w bliskim sąsiedztwie Warszawy, jednocześnie pozostając całkowicie niezależną jednostką administracyjną o prężnie działającej i rozwijającej się infrastrukturze. W pobliżu realizowanej inwestycji znajdują się place zabaw, przedszkola i żłobki, a także sklepy i lokale usługowe. To wszystko sprawia, że nowe bliźniaki na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim to najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi.

W celu uzyskania szczegółów dotyczących realizowanej inwestycji oraz warunków sprzedaży segmentów w zabudowie bliźniaczej zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Wykorzystujemy ciasteczka, które pomogą nam dostosować stronę do Twoich preferencji. Zgodę na zapisywanie ciasteczek możesz zawsze wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej.