image-2010

Kim jesteśmy?

PURE Development to firma o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim. Stanowimy zgrany i profesjonalny zespół, oferujący rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.

Rozmawiamy z klientami i poznajemy ich potrzeby oraz oczekiwania. To pozwala nam tworzyć projekty, które odpowiadają na rzeczywiste pragnienia osób poszukujących wymarzonego domu. Do każdego projektu podchodzimy odpowiedzialnie. Konsultujemy się z ekspertami i uwzględniamy opinie klientów na temat dotychczasowych realizacji.

Gwarantujemy najwyższą jakość i indywidualne podejście, w którym to Ty, jako nasz klient, grasz pierwsze skrzypce…

image-2011

Skok w przeszłość

Poszukując przestrzeni, w których sami chcielibyśmy zamieszkać trafiliśmy na malowniczo zlokalizowane działki inwestycyjne na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Ujęło nas ich usytuowanie, dzięki któremu nasze segmenty mogłyby łączyć wygodę oferowaną przez świetnie rozwiniętą infrastrukturę miejską, z urokami spokojnego życia na zielonym przedmieściu.

Zainspirowani tą wizją rozpoczęliśmy realizację inwestycji na terenie miasta. Obecnie należymy już do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, mając za sobą 8 ambitnych inwestycji i blisko 200 sprzedanych lokali.

Wszystkie nasze inwestycje są zabezpieczone rachunkami powierniczymi, a nasi partnerzy zapewniają profesjonalną pomoc na każdym etapie zakupu nieruchomości – od obsługi prawnej i notarialnej, przez pomoc w pozyskaniu finansowania, aż po kompleksową aranżację wnętrza.

Dynamiczny rozwój

Dynamiczny rozwój firmy PURE Development i przekształcenie jej w Grupę PURE w 2019 roku pozwoliło na planowanie oraz realizację inwestycji w innych regionach Polski. Teraz osiedla PURE znajdziecie również w województwie dolnośląskim i wielkopolskim.

Obecnie pod szyldem Grupy PURE realizujemy inwestycje pod Wrocławiem oraz pod Poznaniem. Korzystając z doświadczenia zdobytego dzięki osiedlom w Ożarowie Mazowieckim, projektujemy i budujemy przestrzenie odpowiedzielanie i z dbałością o detale.

Niezależnie od miasta zawsze wybieramy przestrzeń o kameralnym charakterze, w której nie będziecie jednak musieli zrezygnować z dostępności do sklepów czy usług potrzebnych na co dzień.

Tak o nas piszą

[...] Firma kieruje się w działaniu własną filozofią i pomysłami na rozwój. Wykorzystując cechy budownictwa jednorodzinnego, kładzie bardzo duży nacisk na elastyczność – zarówno w podejściu do potrzeb klientów, jak i w szybkim reagowaniu na zmieniające się warunki rynkowe. [...]
image-210

Co nas wyróżnia?

image-862

Transparentność

Nie ma ściemy. To co widzisz w ofercie to dokładnie to co dostajesz na koniec. Bez owijania w bawełnę i marketingowych ozdobników.

Boisz się, że wizualizacje nie oddają faktycznego stanu?

Nic z tych rzeczy! Zobacz przykład i przekonaj się już teraz

A może zastanawiasz się jaki będzie ostateczny koszt personalizacji?

Nie wahaj się i zadzwoń do nas – nasz przedstawiciel wszystko Ci opowie.

image-864

Indywidualne podejście

Klient nasz Pan (lub Pani). To Ty jesteś tutaj numerem jeden, to Twój dom i Twoje pieniądze. Możesz liczyć na naszą pomoc, doradzctwo
i wsparcie w każdej minucie projektu.

Czy to oznacza, że dostajesz osobę, do której możesz się zawsze zgłosić w razie jakichkolwiek wątpliwości?

Oczywiście. Chwytaj za telefon i dzwoń!

image-865

Wysoki standard

Liczy się jakość. Wszystko co oferujemy jest dopieszczone
w najdrobniejszych szczegółach. Renomowane marki i podwyższony standard, to nasze drugie ja.

Wszystko ekologicznie i bezpiecznie.

A konkretnie?

Konkretnie korzystamy z rozwiązań takich firm jak: H+H, Sorbet, Plastimet.

Lata doświadczenia

image-2012

Za nami już 8 dużych inwestycji i dziesiątki zadowolonych rodzin.

W ciągu 7-letniej działalności przekazaliśmy klucze do ponad 200 lokali. Nowopowstające osiedla na terenie Ożarowa Mazowieckiego przyciągają swoją nowoczesnością i ponadczasowymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Aktualnie w ofercie

image-2104

Osiedle Architektów

ul. Architektów

od 919 000 zł
Dostępnych 6 / 68
Oddanie III kw. 2025
Od 119 m²
4 sypialnie

Osiedle Architektów to już 10. inwestycja w naszej historii.

Postawiliśmy na funkcjonalność i przemyślaną, skandynawską prostotę. Duże ogródki i bliskość punktów usługowych (szkoła, przedszkole, basen, kolejka miejska) zapewnią komfort i przestrzeń, której nie będzie się chciało opuszczać.

Przestronny strych, wysokie wnętrza (280cm) i garaż to tylko niektóre z atutów. Aha, no i jak zawsze masz do dyspozycji szeroki wachlarz opcji personalizacji.

Rodzaj zabudowy: bliźniacza

od 919 000 zł
Sprawdź dostępne

Osiedle dla Ciebie

PURE to idealna równowaga pomiędzy ciszą i zielenią, a funkcjonalną infrastrukturą miejską. Sprawdź naszą aktualną ofertę i znajdź dom marzeń!

PURE Development Holding jest spółką deweloperską działającą na terenie całej Polski.

Ożarów Mazowiecki
Wrocław
Poznań


Grupa PURE

Obecnie prowadzimy inwestycje w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą i Domasławiu pod Wrocławiem. Docelowo planujemy realizację inwestycji mieszkaniowych w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju.


Historia

Odpowiedzialny deweloper

Początki Grupy PURE sięgają 2015 roku. Wówczas w Ożarowie Mazowieckim powstała firma PURE Development, która od początku swojej działalności tworzy osiedla przyjazne dla mieszkańców, tym samym odpowiadając na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów wobec nowoczesnych, funkcjonalnych i przystępnych cenowo mieszkań. Do tej pory na terenie Ożarowa Mazowieckiego zrealizowaliśmy 7 inwestycji i sprzedaliśmy ponad 100 lokali mieszkalnych.

Dynamiczny rozwój

Dynamiczny rozwój firmy PURE Development pozwolił na planowanie oraz realizację inwestycji w innych regionach Polski, a w konsekwencji także rozwój przedsiębiorstwa i powstanie Grupy PURE, którą powołaliśmy wraz z rozpoczęciem działalności w woj. dolnośląskim w 2019 roku. Obecnie już pod szyldem Grupy prowadzimy pierwszą inwestycję w Domisławiu pod Wrocławiem, która jest realizowana przez spółkę „wrocławską” PURE Investments sp. z o.o.


Dlaczego PURE

Profesjonalne wsparcie

Jako deweloper oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie transakcji.

Atrakcyjne lokalizacje

Dbamy o to aby projektowane przez nas osiedla były w bardzo dobrych lokalizacjach.

Atrakcyjne lokalizacje

Dbamy o to aby projektowane przez nas osiedla były w bardzo dobrych lokalizacjach.

Jakość

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, inwestujemy w najlepsze materiały, stosujemy sprawdzone rozwiązania.

Dbałość o detale

Jakość architektury jest dla nas bardzo istotna.

Odpowiedzialnie zaprojektowana przestrzeń

Zależy nam aby przestrzeń wspólna na naszych inwestycjach była wygodna oraz funkcjonalna.

Nowoczesny design i architektura

Prosta, nowoczesna i minimalistyczna architektura w połączeniu z funkcjonalnymi, wygodnymi oraz bezpiecznymi rozwiązaniami projektowymi.

Wysoki standard

Nasze inwestycje projektujemy w podwyższonym standardzie, oferując produkty renomowanych marek.

Bezpieczeństwo

Transakcje realizowanych przez nas inwestycji zabezpieczone są Otwartym Mieszkaniowym Rachunkom Powierniczym.

Indywidualne podejście do klienta

Chcemy aby dostosować się do Twoich potrzeb.

Wysoki poziom zaawansowania technologicznego

Segmenty, które projektujemy są utrzymane w trendach nowoczesnej architektury przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad minimalizmu, dzięki temu są funkcjonalne i ponadczasowe, stwarzają idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku, a ich design jeszcze przez wiele lat będzie wyznaczał kierunek rozwoju budownictwa mieszkalnego w kraju.


Misja spółki

Od początku działalności PURE Development koncentruje się na wywieraniu pozytywnego wpływu na lokalną społeczność oraz wspieraniu różnych form aktywności społecznej, sportowej oraz dobroczynnej. Nasze inwestycje realizujemy z zachowaniem dobrych praktyk deweloperskich, jednocześnie stale uwzględniając rzeczywiste potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Takie podejście pozwala nam zaspakajać potrzeby rynku mieszkaniowego w sposób przemyślany i świadomy, z pełną odpowiedzialnością za każdy oddany do użytku lokal mieszkalny, a realizowane inwestycje zaspokajają niemal idealnie zapotrzebowania szerokiego grona potencjalnych Klientów w danej lokalizacji.

Wykorzystujemy ciasteczka, które pomogą nam dostosować stronę do Twoich preferencji. Zgodę na zapisywanie ciasteczek możesz zawsze wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej.