Bliźniak – Ożarów Mazowiecki

Dom bliźniak

Bliźniak i segment to w ostatnich czasach jedne z najczęściej i najchętniej wybieranych przez inwestorów rodzajów domów. Decydują o tym niże koszty budowy i eksploatacji w porównaniu z domami wolnostojącymi, a także estetyka osiedla, w obrębie którego wszystkie budynki posiadają tę samą bryłę i system elewacji.

Bliźniak i segment to budynki mieszkalne jednorodzinne. Decyduje o tym niezależność przestrzeni od przestrzeni przylegającego do obiektu budynku bliźniaczego lub kolejnego segmentu. O niezależności bliźniaków i segmentów decydują osobne wejścia oraz brak części wspólnych w postaci wspólnej klatki schodowej, wspólnych instalacji, przyłączy lub szamba albo oczyszczalni ścieków.

Nowe bliźniaki na sprzedaż

W Ożarowie Mazowieckim oferujemy nowe bliźniaki na sprzedaż, a właściwie segmenty w zabudowie bliźniaczej – autorskiej formie zagospodarowania przestrzeni, dzięki której uzyskaliśmy dużą swobodę i niezależność poszczególnych segmentów, a zarazem ciekawy i niemonotonny układ na działce, na której powstaje nasze innowacyjne osiedle domów jednorodzinnych.

Nasze bliźniaki na sprzedaż charakteryzują się całkowitą niezależnością od sąsiadujących segmentów, a zarazem przestrzennością i ustawnością pomieszczeń. Dzięki temu decydując się na segment w zabudowie bliźniaczej nie musimy iść na kompromisy w zakresie powierzchni użytkowej oraz podziału przestrzeni na dzienną (wspólną) i prywatną (sypialnie).

To, co wyróżnia naszą inwestycję to nie tylko oryginalna i nietuzinkowa zabudowa. To przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy przyszłym mieszkańcom osiedla współpracując wyłącznie z doświadczonymi specjalistami i wykorzystując tylko najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe. Dzięki temu mamy pewność, że nasze bliźniaki są trwałe i bezpieczne, sposób ich wykończenia odpowiada nawet najbardziej wymagającym klientom.

Ożarów Mazowiecki – Twoje miejsce

Ożarów Mazowiecki to jedna z tych lokalizacji, o których możemy powiedzieć, że łączy zalety mieszkania w wielkim mieście z urokami życia na wsi. Miasto znajduje się w bliskim sąsiedztwie Warszawy, jednocześnie pozostając całkowicie niezależną jednostką administracyjną o prężnie działającej i rozwijającej się infrastrukturze. W pobliżu realizowanej inwestycji znajdują się place zabaw, przedszkola i żłobki, a także sklepy i lokale usługowe. To wszystko sprawia, że nowe bliźniaki na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim to najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi.

W celu uzyskania szczegółów dotyczących realizowanej inwestycji oraz warunków sprzedaży segmentów w zabudowie bliźniaczej zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.