Jakie nowe inwestycje mieszkaniowe powstają w Ożarowie?

Jakie nowe inwestycje mieszkaniowe powstają w Ożarowie?Poszukując mieszkania lub domu na sprzedaż wybieramy lokalizacje, które pozwalają nam cieszyć się urokami życia na przedmieściu, jednocześnie zapewniając nieograniczony dostęp do wszelkich atrakcji i możliwości oferowanych przez dużą aglomerację. Teren Ożarowa Mazowieckiego doskonale wpisuje się w ten trend. Spokojne sąsiedztwo 10 tysięcznego miasta położonego tuż obok Warszawy idzie w parze z atrakcyjnością biznesowo-gospodarczą obszaru, jednocześnie stwarzając doskonałe warunki do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Jakie nowe inwestycje mieszkaniowe powstają w Ożarowie? Gdzie szukać nieruchomości w tej niezwykle atrakcyjnej i popularnej lokalizacji?

Osiedle Kościuszki – nowa inwestycja mieszkaniowa w Ożarowie

Jedną z ostatnich inwestycji mieszkaniowych realizowanych na terenie Ożarowa Mazowieckiego jest Osiedle Kościuszki. Osiedle powstaje w bliskim sąsiedztwie Parku Ołtarzewskiego. W okolicy funkcjonuje nowo wybudowana szkoła podstawowa oraz przedszkola, co pozwoliło nam stworzyć strefę równowagi pomiędzy infrastrukturą miejską, a spokojem i zielenią obszarów podmiejskich. Docelowo osiedle będzie się składało z 24 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Jednak Osiedle Kościuszki w Ożarowie nie jest typowym osiedlem domków jednorodzinnych realizowanych zgodnie z określonym projektem. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom przyszłych mieszkańców deweloper daje możliwość wyboru spośród lokali o zróżnicowanym metrażu, jednocześnie dając inwestorom praktycznie pełną swobodę zaprojektowania układu wnętrza. Możliwość indywidualnego projektu rozkładu pomieszczeń w domu sprawia, że najnowsza inwestycja w Ożarowie jak żadna inna dopasuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

Kameralne Osiedle Wiśniowa

Uważasz, że 24 lokale mieszkalne to zbyt duży tłok? Na terenie Ożarowa z łatwością znajdziesz również bardziej kameralne inwestycje mieszkaniowe. Jedną z nich jest Osiedle Wiśniowa, w ramach którego dostępne są tylko 4 lokale w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja jest realizowana w wysokim standardzie wykonawczym i wykończeniowym, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisuje się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługuje również lokalizacja osiedla, które odznacza się doskonałym skomunikowaniem z centrum miasta oraz bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym. Każdy dom posiada garaż i ogródek, a przestrzeń użytkowa jest dogodnie rozmieszczona na 3 kondygnacjach nowoczesnego budynku o eleganckiej, minimalistycznej architekturze.